V četrtek, 17. 10. 2019 smo na OŠ Bistrica ob Sotli izvedli drugi športni dan. Ob 8. uri so se vsi učenci, od 1. do 9. razreda, zbrali pred šolo in zakorakali proti bližnji lovski koči. Na pot smo se podali še v megli, katero smo z dobro voljo in pozitivno energijo kmalu pregnali. Pridružili so se nam tudi otroci, ki obiskujejo vrtec Pikapolonica. Na cilju nas je pričakala topla malica in prečudovit razgled. Kmalu je zadišalo po sveže pečenem kostanju, ki so ga posebej za nas pripravili lovci iz lovskega društva Bistrica ob Sotli. Lovcem in vsem, ki so pri tem pomagali, se najlepše zahvaljujemo za zelo okusen kostanj in odlično vzdušje. Lep jesenski dan smo izkoristili za športne in družabne aktivnosti na prostem.