Dopoldanske govorilne ure za starše:

Ime in priimek učitelja Dan Čas Prostor
Anica Hriberšek torek 11.00–11.30 kabinet RS
Barbara Verbančič torek 11.45–12.30 kabinet RS
Brigita Toplišek četrtek 9.50–10.35 kabinet RS
Simona Krištofić torek 7.10–7.55 kabinet RS
Vanja Kolar Ivačič petek 9.00–9.45 učilnica 4. r.
Andreja Dragovan ponedeljek 11.45–12.30 učilnica 5. r.
Simona Lipej ponedeljek 8.50–9.35 kabinet TJA
Sabina Vračun ponedeljek 9.50–10.35 kabinet SLJ
Roman Urek ponedeljek 9.50–10.35 kabinet ŠPO
Ivan Hriberšek četrtek 9.50–10.35 kabinet DRU
Ksenja Belina torek 9.00–9.45 kabinet RS
Dragica Šket četrtek 9.50–10.35 učilnica MAT
Nataša Kermc ponedeljek 9.50–10.35 kabinet NAR
Marinka Šipec torek 9.50–10.35 kabinet NAR
Polona P. Pungeršek sreda 8.00–8.45 kabinet GUM
Stane Dragovan ponedeljek 8.00–8.45 knjižnica
Franc Grobelšek torek 9.00–9.45
(lihi tedni)
10.40–11.25
(sodi tedni)
učilnica LUM
Jaka Šket ponedeljek 8.50–9.35 kabinet ŠPO
Mateja Kolar torek 10.40–11.15 kabinet 2. triletja
Katja Kobe četrtek 8.00–8.45 knjižnica

 

Razgovori s šolsko svetovalno službo – pedagoginjo: vsak ponedeljek od 8. do 12. ure, oz. po predhodnem dogovoru.

Razgovori z ravnateljem: vsak torek od 8.30 do 10.00, oz. po predhodnem dogovoru

Dopoldanske govorilne ure za učence:

Ime in priimek učitelja Dan Čas Prostor
Anica Hriberšek ponedeljek 11.00–11.30 kabinet RS
Barbara Verbančič torek 11.45–12.30 kabinet RS
Brigita Toplišek četrtek 9.50–10.35 kabinet RS
Simona Krištofić ponedeljek 9.00–9.45 kabinet RS
Vanja Kolar Ivačič sreda 11.45–12.30 učilnica 4. r.
Andreja Dragovan ponedeljek 12.35–13.20 učilnica 5. r.
Simona Lipej petek 11.30–12.15 kabinet TJA
Sabina Vračun torek 10.40–11.25 kabinet SLJ
Roman Urek ponedeljek–petek 12.15–12.35 kabinet ŠPO
Ivan Hriberšek petek 10.40–11.25 kabinet DRU
Ksenja Belina četrtek 8.00–8.45 kabinet RS
Dragica Šket četrtek 12.35–13.20 učilnica MAT
Nataša Kermc ponedeljek 9.35–9.50 kabinet NAR
Marinka Šipec torek 8.45–9.45 kabinet NAR
Polona P. Pungeršek ponedeljek 11.30–12.15 kabinet GUM
Stane Dragovan ponedeljek 12.35–13.20 knjižnica
Franc Grobelšek torek 9.00–9.45
(lihi tedni)
10.40–11.25
(sodi tedni)
učilnica LUM
Jaka Šket sreda 12.35–13.20 kabinet ŠPO
Mateja Kolar ponedeljek 10.40–11.15 kabinet 2. triletja
Katja Kobe torek 13.25–14.10 knjižnica

 

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)