V četrtek, 11. 4. 2024, sta otroški in mladinski pevski zbor naše šole nastopila na območni reviji otroških in mladinskih pevskih zborov, ki je potekala na OŠ Šmarje pri Jelšah. Na reviji je na dveh koncertih nastopilo več kot 500 učencev občin Šmarje pri Jelšah, Podčetrtek, Kozje in Bistrica ob Sotli. Oba zbora naše šole sta nastopila na drugem koncertu in lepo, igrivo ter ubrano predstavila repertoar treh skladb.

Nekaj vtisov o reviji naših najmlajših pevcev:

» Všeč mi je bilo, da smo peli.« (Gaber U. H., 1. raz.)
» Všeč mi je bilo, da sem nastopal na odru.« (Lovro Z., 1. raz.)
» Všeč mi je bilo, ker so nas gledali starši.« (Lara M., 2. raz.)
» Na reviji mi je bilo všeč, da smo dobili sendviče in sladoled.« (Nika B., 2. raz.)
» Všeč mi je bilo, da smo bili na nastopu vsi in da smo dobro zapeli.« (Veronika B., 2. raz.)
» Všeč mi je bilo, da je bila dobra hrana, sladoled in sendviči. Pa tudi velik oder je bil in sem imela veliko prostora. Všeč mi je bilo, da so lahko na nastop prišli starši.« (Ema B., 3. raz.)
» Všeč mi je bilo, da smo dobili sendviče. Všeč mi je bilo, da smo peli pesem Dremala, pa nič ni delala.« (Stela K., 3. raz.)
» Všeč mi je bilo, da sem poznala veliko ljudi in da so me prišli gledat starši.« (Neža G., 3. raz.)