V četrtek, 1. 9. 2016, bo šlo spet zares. Že komaj čakamo, da se vidimo pred šolo ob 8.00. Hura, šola je tu!

V petek, 26. 8. 2016, smo imeli učitelji konferenco, na kateri smo ugotovili, da smo pripravljeni na novo šolsko leto, a naj vas že pred prvim šolskim dnem  opozorimo na določene novosti oziroma pomembne informacije:

1. a) V novem šolskem letu bo v šoli 140 učencev v 9 oddelkih.
  2. b) V novem šolskem letu bomo imeli 191 delovnih dni (izjema so devetošolci) in eno delovno soboto, 6. maja 2016 na dan šole.
  3. c) Letos bomo še posebno varčevali z vodo in elektriko in skrbeli za našo skupno lastnino.
  4. d) Od letošnjega šolskega leta bomo prenehali z dežurstvom otrok, da otroci ne boste prikrajšani za razlago v živo.
  5. e) Nikar ne pozabite na prave šolske copate in ključe vaših garderobnih omaric. Učenci 4. razreda dobite garderobne ključe na prvi šolski dan pri vaši razredničarki Vanji Kolar Ivačič.

Razpored 1. šolskega dne pa bo naslednji:

1. razred : začetek ob 10.00.

10.00 – 11.00 – ogled učilnice in razgovor z razredničarko gospo Simono Krištofič in z drugo strokovno delavko gospo Patricijo Kragl.

11.00 – 12.00 – presenečenje  za prvi razred in vrtec na podstrešju stare šole (v tem času bo sestanek ravnatelja in svetovalne delavke s starši prvošolčkov).

OSTALI RAZREDI:
7.55: zbor pred šolo

7.55 – 8.05 – pozdrav ravnatelja

8.05 – odhod v razrede z razrednikom

– 2. do 5. r.:

1. in 2. uro (oz. kolikor bo potrebno) – razredna ura
  2. – 5. ura – po urniku

– 6. do 9. r.:

1. uro (oz. kolikor bo potrebno) – razredna ura
  2. – 6. ura – po urniku

Šolski avtobus bo vozil po ustaljenem voznem redu.

Še marsikaj zanimivega se bo dogajalo v tem šolskem letu, a več izveste v četrtek, 1. 9. 2016, od svojih razrednikov.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI! PA TUDI VI ŽE KOMAJ ČAKATE, DA NAS VIDITE, KAJNE?