Že v marcu je bilo področno tekmovanje iz znanja fizike.  SREBRNO STEFANOVO PRIZNANJE so osvojili Timon Turk iz 9. r. , Tea Čerkuč in Alen Labohar iz 8. r.

Alen Labohar si je priboril možnost udeležbe na državnem tekmovanju, ki je bilo 6. 4. 2019 v Mariboru in je osvojil ZLATO STEFANOVO PRIZNANJE.

V soboto, 13. 4. 2019, so se trije učenci udeležili  državnega tekmovanja iz znanja matematike v Šentjurju. Vstopnica na to tekmovanje je visoka uspešnost na šolskem tekmovanju.

SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE je osvojil Vid Černelč iz 5. r . Njegova mentorica je Andreje Dragovan.

SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE je osvojila Tea Čerkuč iz 8. r.

ZLATO VEGOVO PRIZNANJE je osvojil Alen Labohar iz 8. r.

Čestitke vsem tekmovalcem za vztrajno delo in odlično uporabo znanja.

Alen Labohar je bil res zelo uspešen. S strani organizatorjev tekmovanj je dobil povabilo na:

• zaključno prireditev DMFA Slovenije ‘Bistroumi 2019’ , ki bo v nedeljo, 19. maja 2019, v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani.
  • na nagradni izlet Kenguru v Benetke, ki bo 31. 5. 2019.

Čestitke Alen!

Mentorica Dragica Šket