Gradiva in potrebščine za šolsko leto 2021/22 najdete na povezavi:

Potrebščine lahko nabavite v kateri drugi založbi oziroma knjigarni:

Seznam gradiv imate tudi na povezavi: Seznam vseh gradiv_2021.docx

UČBENIŠKI SKLAD

Vsi učenci OŠ Bistrica ob Sotli si lahko izposodijo gradiva iz učbeniškega sklada za celotno šolsko leto. Prejmejo jih v prvem tednu septembra in jih ob koncu šolskega leta vrnejo v šolsko knjižnico. Za vse učence obrabnino poravna Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Izposoja je brezplačna. Če je vrnjen učbenik uničen, popisan, zmečkan, polit ali ga učenec ne vrne, pa mora v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov plačati odškodnino.

Če si učbenikov iz učbeniškega sklada ne želite izposoditi, to sporočite do 24. junija razrednikom ali na  e-naslov skrbnika učbeniškega sklada: s.dragovan@osbistricaobsotli.si

Učitelji predmetnih področij in posameznih razredov so se po aktivih odločili za izbor učbenikov in delovnih zvezkov, ki jih bodo učenci potrebovali in uporabljali za uspešno delo pri pouku v šolskem letu 2021/22.

Vabljeni k spremljanju obvestil na spletni strani naše šole.

Skrbnik učbeniškega sklada je knjižničar Stane Dragovan.