Spoštovani,

na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani z organizacijo Poletne šole strojništva ‘16 nadaljujemo začeto popularizacije tehnike in poklica strojništva.

Prosimo Vas, da svoje učence obvestite o Poletni šoli strojništva ‘16, ki bo organizirana na Fakulteti za strojništvo UL med 16. ter 19. avgustom 2016. Pripravili smo deset delavnic, kjer bodo udeleženci v malih skupinah spoznavali različna področja strojništva. Strojništvo kot del tehnike je zanimivo, ustvarjalno ter izzivalno, predvsem pa tudi omogoča zanesljivo zaposlitev. Poleg poučnih delavnic bomo organizirali tudi popoldanske ter večerne aktivnosti, vključujoč športne, kulturne ter druge družabne dejavnosti.

Delavnice so namenjene osnovnošolcem od 8. do 9. razreda in srednješolcem od 1. do 3. letnika. Vse podrobne informacije kot tudi prijave o Poletni šoli strojništva so na voljo na spletni strani www.poletnasolastrojnistva.si. Prijave so odprte do 25. 6. 2016.

Vljudno vas prosimo, da v priponki priloženo novico objavite na socialnih omrežjih ali izobesite na oglasnih deskah.

Hvala ter lep pozdrav,

Prof. dr. Miha Boltežar