Tudi letos smo se petošolci odzvali vabilu Kozjanskega parka in v okviru Dnevov evropske kulturne dediščine spoznali grad Podsreda. Gospa Nataša in Vesna sta nam pripravili zanimive delavnice. Da pa je bil grajski dan še zanimivejši, je poskrbela ekipa Planeta TV in z nami posnela prispevek.
Najbolj mi je bilo všeč, ko smo pisali kaligrafsko pisavo. Težave sem imel pri pisanju črke m, r in i pa sta mi kar šli.

Rok Kostanjšek

Snemali so me za na televizijo. Na glavi sem imel kučmo, v roki pa meč.

David Černelič

Lovili smo se in bili v grajski ječi. Pri lisjaku Hermanu sem na blazini delala prevale.

Jerca Bratuša

Zanimivo je bilo, ko nas je vodička peljala po gradu. Težave sem imela pri pisanju s kaligrafskim peresom.

Sara Babič

Všeč mi je bilo, ko so nas snemali. Veliko smo morali čakati. V petek bomo ob 18.uri na Planetu TV.

Kaja Rogina