Spoštovani starši,

na podlagi okrožnice MIZŠ bomo v času pouka na daljavo kuhali kosila za učence, ki so v skladu s kriteriji upravičeni do subvencioniranega kosila.

V kolikor je vaš otrok upravičen do subvencioniranega toplega obroka (kosila) in ga želite v šoli naročiti, pokličite v tajništvo šole na številko 03 800 11 00 ali pišite na elektronski naslov šole o-bos.ce@guest.arnes.si

Zaradi nabave živil in embalaže za prevzem kosil, moramo podatke pridobiti najkasneje do petka, 6. 11. 2020, do 11. ure.

Učenci oziroma starši topli obrok prevzamete na šoli predvidoma od 9. 11. 2020. Izjemoma občina za učence in dijake, ki obroka ne morejo prevzeti, organizira dostavo toplega obroka na dom ali na ustrezno razdelilno točko v lokalni skupnosti.