Aktivne počitnice je ena izmed številnih aktivnosti v sklopu projekta Popestrimo šolo, katerega uspešno izvajamo od leta 2016 dalje.

V ponedeljek, 18. 2. 2019 (med zimskimi počitnicami) ob 10.00, bo organiziran pohod na Sv. Gore, ki ga organiziramo skupaj z Društvom prijateljev mladine Bistrica ob Sotli in Društvom upokojencev Bistrica ob Sotli. Dobili bi se pred osnovno šolo in se nato po pešpoti čez gozd odpravili na Sv. Gore. Na vrhu Sv. Gor nas bi čakal topel čaj in keksi. Po odmoru bi se nato peš odpravili nazaj proti šoli. Pred šolo bi se vrnili nekje okoli 12.00.

Učenci morajo imeti zraven primerna topla oblačila in obutev za pohod (pohodniški ali gorski čevlji). Priporočeno je, da imajo s seboj nahrbtnik s pijačo.

Vabljeni vsi, ki imajo radi izzive, nabirajo kondicijo in se družijo s svojimi sošolci. Prav tako vabljeni vsi starši!

Prijave zbiram do 15. 2. 2019.

Jaka Šket, mag. prof. šp. vzg.