Spoštovani starši!

Vabimo Vas na 1. skupni roditeljski sestanek, na katerem vam bomo na kratko  predstavili program dela v šolskem letu 2016/17. Sledilo bo predavanje dr. Mateja Tušaka POMEN GIBANJA ZA ZDRAV RAZVOJ OTROKA IN NEZDRAVE RAZVADE IN NAVADE.

»Športna aktivnost, oziroma gibanje nasploh, je izjemno koristna aktivnost, s pomočjo katere je vzgoja otrok in mladostnikov lažja in učinkovitejša. Zahteva mnoge hitre prilagoditve mladih, učenje samomotiviranja, prevzemanje odgovornosti, razvoj potrpežljivosti, razumevanje vzrokov vedenja in razvoj samoregulacijskih spretnosti. Gibanje nujno za zdrav osebnostni in čustveni razvoj otrok, mladostnikov in odraslih.«

Roditeljski sestanek bo v četrtek, 15. 9. 2016, ob 17. uri v jedilnici šole. Predavanje bo trajalo eno uro.

Po predavanju bodo imeli vsi razredi razredne roditeljske sestanke.

Vljudno vabljeni!

Šolska svetovalna služba:                                                                                                                                            Ravnatelj:

mag. Marinka Drofenik                                                                                                                                                Bogomir Marčinković, prof.