Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor je svetovno znani akrobatski skupini Dunking Devils podelil priznanje Jabolko navdiha. To priznanje predsednik republike v znamenje občudovanja in hvaležnosti podeljuje izjemnim posameznikom in posameznicam, ki s svojimi dejanji in delovanjem navdihujejo druge.

Mlade šolarje po vsej Sloveniji so navdihnili tudi z ambasadorstvom projekta Hudo dobra telovadnica, kjer so učence in dijake spodbujali, da združijo šport in kreativnost. Ponosni so, da so k projektu pritegnili kar 3500 učencev, dijakov in mentorjev iz več kot 160 slovenskih šol. Na Brdu pri Kranju pridružili tudi predstavniki 10 najboljših sodelujočih šol. Naša šola je na projektu osvojila odlično 3. mesto in se z velikim veseljem odzvala vabilu predsednika in akrobatske skupine Dunkig devils.

Benjamin Lipnik
prof. šp.