In zopet se je začelo.

Danes, na prvi šolski dan, je ob 7.50 učence nagovoril ravnatelj Bogomir Marčinković. Skupaj z učitelji jim je zaželel uspešno šolsko leto. Učence je nagovoril tudi gospod župan, Franjo Debelak ter direktor podjetja Integral Brebus Brežice d.d. gospod Jože Baškovič. Naročila sta jim, da morajo slediti svojim ciljem ter v življenju vztrajati. Danes smo se veselili nove pridobitve, novega šolskega avtobusa. Gospodu Baškoviču smo se zahvalili, ker v podjetju odlično skrbijo za varno vožnjo naših otrok, za kar je zaslužen naš voznik Miro Trunk.

Ob 10. uri je sledil sprejem 12 prvošolčkov, ki so se najprej zapeljali z novim avtobusom skupaj s starši. Potem je sledil slovesen sprejem v prvi razred s čarovnikom in torto.