Dne, 16. 9. 2019, smo na OŠ Bistrica ob Sotli v sklopu projekta Popestrimo šolo organizirali popoldansko jesensko kolesarjenje po občini Bistrica ob Sotli in občini Podčetrtek. Kolesarjenja se je udeležilo 9 učencev: Marko Božičnik, Petra Žuraj in Marcela Novak iz 9. r., Klara Gabron, Nik Jazbec, Tjaš Klakočar in Gaja Tominšek iz 7. r, ter Rok Babič in Manuel Lipej iz 6. r. Dobili smo se ob 16.00 pred šolo in se s kolesi odpravili v Podčetrtek. Do vasi Golobinjek smo kolesarili po glavni cesti nato pa po kolesarski cesti do Podčetrtka. Tam smo se okrepčali s sladoledom v trgu Podčetrtek in naredili večji postanek. Nato smo se po isti poti vrnili nazaj v Bistrico ob Sotli. Skupno smo naredili približno 29 km.

Čestitke vsem učencem, ki so na ponedeljkovo popoldne nabirali vzdržljivost (kondicijo), se družili s sošolci in tako preživeli čudovit kolesarski izlet!

Organizator in spremljevalec kolesarskega izleta:

Jaka Šket, mag. prof. šp. vzg., multiplikator POŠ